ŞEHİDİMİZİN KARDEŞİNE BİLGİSAYAR DESTEĞİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adıyaman nemrut Rotary Kulübünün şehit ailesine verilmek üzere Adıyamamn İl Jandarma Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt’a verdiği bilgisayar uzaktan eğitim ve öğretim gören şehit Cevdet Canörnek’in kız kardeşi Didem Canörnek’e teslim edildi.

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü 2020-2021 Dönem Başkanı İsmet Atay ve Rotaryenler göreve yeni başlayan Adıyaman İl Jandarma Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt’u makamında ziyaret ederek bir şehit ailesine teslim edilmek üzere bilgisayar hediye etti. ziyaret etti.

“Vatanı uğruna gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimizin çocuklarını, kardeşleri ve ailesini her zaman bağrımıza basmaktan gurur duyuyoruz” diyen Nemrut Rotary Kulübü Dönem Başkanı İsmet Atay, “Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim gören öğrencilerimize destek olabilmek için Rotary 2420. Bölge Eğitim ekibinin kulübümüze bağışladığı dizüstü bilgisayarlardan birini şehit Cevdet Canörnek’in kız kardeşi Didem Canörnek’e diğerini ise kendi çabaları ile çalışarak Adıyaman Fen Lisesini kazanan Havin Narin Gözel’e teslim ettik. Umarım bu bilgisayarlar ile öğrencilerimiz uzaktan eğitim sistemi EBA bağlantısı ile derslerinden geri kalmayacak ve eğitim hayatlarını başarı ile sürdürmeye devam edecekleridir. Ben kulübümüze bilgisayar başında bulunan Rotary 2420. Bölge Eğitim ekibine teşekkür ederim” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir