ÇYDD Kocaeli Şubesi’nde 4. ‘Dönmez’ dönemi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kocaeli Şubesi’nin 18. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Meral Dönmez, tek aday olarak güven tazeledi.

KOCAELİ (İGFA)- İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kocaeli Şubesi’nin 18. Olağan Genel Kurulu’na katıldı. ÇYDD Kocaeli Şube
Başkanı Meral Dönmez’in tek aday olarak güven tazelediği genel kurul sonucunda mevcut Başkan Dönmez 4. dönemine başladı.
Genel kurulun divan başkanlığını yapan Prof. Dr. Zehra Gönül Balkır,  İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e, kadına verdiği değer için teşekkür ederken, Başkan Hürriyet’in, kendileri için rol model olduğunu söyledi.
ÇYDD kongresinde konuşan Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, önceki tüm çalışmalar ve bundan sonra hayata geçirilecek tüm projeler için şimdiden üyeleri kutladı. Gençlerin ve geleceğimizin hayatına, eğitimine önemli katkıları olan ÇYDD’nin yeni döneminde de yeni başarıların da beraberinde geleceğini kaydeden Başkan Hürriyet, “Sizlere layık olmak, hep birlikte sorunları çözmek ve iş üretmek çok kıymetli. Bu anlamda da evim gibi gördüğüm bu dernek için bana düşen ne varsa yapmaya hazırım” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir