Türk Kızılayı’ndan DOSABSİAD’a nezaket ziyareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa’da Özcan Susmaz şube başkanlığındaki Türk Kızılayı, kısa adı DOSABSİAD olan Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş İnsanları Derneği üyelerine ziyarette bulundu.

BURSA (İGFA) – Türk Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Özcan Susmaz, DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel’i ziyaret etti.  Ziyarette Türk Kızılay’ın faaliyetleri ve Bursa Şubesi’nin çalışmaları konuşulurken işbirliği için fikir alışverişinde bulunuldu.

“BAĞIŞÇILARIN YARDIMLARI ÖNEMLİ”

İhtiyaç sahiplerini kötü günlerinde yalnız bırakmamak için sürekli sahada olduklarını belirten Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz, ihtiyaç sahibi ailelerin dikkatle incelenmesini sağladıklarını belirterek, yardımları ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerine göre şekillendirdiklerini söyledi. “Bağışçılarımızın yardımları Türk Kızılay’la güvende” diyen Susmaz, “htiyaç sahibi her vatandaşımızın yanında olmaya çalışırken bağışçılarımızın desteği bizim için çok önemli. Bu nedenle Bursa ve ülke ekonomisine önemli katma değerler sağlayan DOSABSİAD’ın yanımızda olduğunu bilmek, bizim için çok değerli” diye konuştu.

DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel de gerçek ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda her zaman hassasiyet gösterdiklerini kaydetti. DOSABSİAD olarak üyeleriyle birlikte sosyal sorumluluk gereği, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda her zaman duyarlı olduklarını kaydeden Çevikel, “Elimizden geldiğince yardıma ihtiyacı olanlara ulaşarak desteklerimizi sadece Ramazan’da değil yılın her döneminde veriyoruz. Bizim gibi iş insanları mutlaka böyle sosyal sorumlulukları yerine getirmeli, bunu yaparken de gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ulaşmak çok önemli” dedi. 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adıyamanla ilgili haberleri bildirim olarak almak ister misin?
Dismiss
Allow Notifications