Üniversite rektörleri YÖK’te buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’da genç üniversitelerin rektörleri bir araya geldi. Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’un da aralarında bulunduğu 15 üniversite rektörü, YÖK Başkanı Prof. Dr. M. Yekta Saraç ile buluştu.

KİLİS (İGFA) – YÖK Anadolu Projesi kapsamında bugüne kadar gerçekleştirdikleri çalışmaları değerlendirmek üzere 15 genç üniversitenin rektörleri ile YÖK’te bir araya geldi. Aralarında Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’un da olduğu genç üniveriste rektörleri çalışmaları ve hedef planları görüştü.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Dağan Karacoşkun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın himayelerinde tanıtımı yapılan projeye dahil olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, İstanbul Üniversitesi akademisyenlerinin, Üniversitemizin çeşitli bölümlerinde 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde öğrencilere ders vereceklerini açıkladı.  Önümüzdeki süreçte üniversite akademik personelinin, İstanbul Üniversitesi’nin araştırma altyapılarından, laboratuvarlarından, kütüphane ve veri tabanlarından yararlanma imkanına sahip olabileceğini söyleyen Karacoşkun, bu çalışma ve imkânların hem öğrencilerimiz hem de akademik personelimiz için son derece verimli olacağına söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adıyamanla ilgili haberleri bildirim olarak almak ister misin?
Dismiss
Allow Notifications