Sakarya Nehri kıyıları sosyal yaşamın yeni alternatifi olacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakarya Nehri kıyısında hayata geçirilen projede iskelenin bitmek üzere olduğunu, ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Alan içerisinde yer alacak gezi kayığı ve 4 fiber kayık ile misafirlerimizin sosyal yaşamına yeni alternatifler sunacağız” dedi.

SAKARYA (İGFA)- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Park’ta çalışmaları devam eden rekreasyon projesini yerinde inceledi. 350 metre uzunluğundaki zipline, gölet içerisinde dolaşacak kayıklar ve modern görünüme sahip iskelesiyle bölgenin sosyal yaşantısına büyük katkı sağlayacak projede çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini aktaran Başkan Yüce, önümüzdeki yaz aylarında vatandaşların hizmetine sunulacağının müjdesini verdi.

YENİ SOSYAL ALAN

İskelenin montaj çalışmalarına dair bilgiler paylaşan Başkan Yüce, “Yapımı tamamlanan iskelemizin montaj çalışmaları da önümüzdeki günlerde tamamlanacak. Devam eden çalışmalarımızı yaz aylarına kadar tamamlayarak bölgeyi en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Alan içerisinde yer alacak gezi kayığı ve 4 fiber kayık ile ziyaretçiler doğanın güzellikleri içerisinde gönüllerince dolaşabilecekler. Aynı zamanda zipline projemiz ile de bölgenin sosyal yaşantısına farklı bir boyut kazandıracağız. Vatandaşlar Sakarya’nın doğal güzelliklerine ister iskele üstünde yürüyerek, ister gezi kayıkları ile gezerek şahit olabilecekler” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir