Adıyaman Online Haber

MSK Başkanı Aydın’dan tütün açıklaması

MSK Başkanı Aydın’dan tütün açıklaması
30 Kasım 2021 - 11:11

SÖZLEŞMELİ TÜTÜN ÜRETİMİ YAPAN ÇİFTÇİMİZE, ÜRETİCİMİZE ALIMI TAMAMLANMIŞ OLSA DAHİ, KİLOGRAM BAŞINA 2 TL DAHA EK PRİM ÖDEMESİ YAPILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR

 

ADIYAMAN (İGFA) – Aydın, Tütün eken çiftçimizin ve üreticimizin şartlarının azami düzeyde iyileştirilmesi için durmaksızın çalışmalarımız devam etmektedir.

Tütün üreticisi hemşerilerimizin her anlamda olduğu gibi, özellikle ekonomik olarak en tatmin edici kazancı elde edebilmesi için Tarım ve Orman Bakanlığı, Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı ve ÖZEGE TÜTÜN Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mahmut ÖZGENER Bey ile de yaptığımız görüşmeler, çalışmalar neticesinde, sözleşmeli tütün üretimi yapan çiftçimize, üreticimize alımı tamamlanmış olsa dahi, kilogram başına 2 TL daha ek prim ödemesi yapılmasına karar verilmiştir.

 

Yapılan bu iyileştirme ile tütün üreticimiz ekonomik olarak daha da rahatlayacak ve bundan sonra da her zaman olduğu gibi üreticimiz ve çiftçimiz için yapılması gereken her ne ise takipçisi olmaya da devam edeceğiz.

 

Tütün üreticimize ve çiftçimize yapılan bu iyileştirmenin şimdiden hayırlara vesile olmasın diler, Tarım ve Orman Bakanlığı, Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı, ÖZEGE TÜTÜN Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mahmut ÖZGENER ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Diye belirtti.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi AdiyamanHaberleri.com

Bizi Instagram hesabından takip etmeyi unutmayın..
hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum