Manisa Gölmarmara’da Jandarma’dan sabotaj denetimi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde Jandarma Komutanlığı, MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından işletilen atıksu arıtma tesisinde olası saldırı ve sabotajlara karşı denetleme yapıldı.

MANİSA (İGFA)- Gölmarmara Atıksu Arıtma Tesisinde İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından kurumların saldırı ve sabotajlara karşı hazırlıklarının değerlendirilmesi noktasında bir denetim gerçekleştirildi. MASKİ Genel Müdürlüğü, yapılan denetimde saldırı ve sabotaj tehdidine karşı aldığı önlemlerin üst seviyede olduğu belirtildi.
MASKİ adına Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Sivil Savunma Uzmanı ve Şube Müdürü Mehmet Ali Tunayılmaz ile Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı teknik personelinin hazır bulunduğu denetimden tam not alındı.

BİR ADIM SONRASI DÜŞÜNÜLÜYOR

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, il genelinde işlettikleri atıksu arıtma tesislerinde sağlam bir yapı oluşturduklarını kaydetti. Jandarma tarafından yapılan denetimlerin kusursuz geçtiğini belirten Çevik, kendilerine desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde çalışmaya devam edeceklerni söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adıyamanla ilgili haberleri bildirim olarak almak ister misin?
Dismiss
Allow Notifications