Manisa’da yeni dönem için eğitim planı yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim alanındaki en önemli hizmetlerinden bir tanesi olan MABEM’lerde yeni dönem eğitim planlamasıyla ilgili toplantı gerçekleştirdi.

MANİSA (İGFA)- Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, MABEM ilçe idarecileriyle yeni dönem eğitim planlamasıyla ilgili Atatürk Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda toplantı gerçekleştirdi.
MABEM Müdürü Cihan Tibukoğlu, MABEM’in kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmaları, başarı durumunu grafiklerle katılımcılara anlattı. Yeni dönem eğitim planlamasında da birinci önceliklerinin çocuklara ve gençlere hayal ettikleri lise ve üniversite yolunda rehber olmak olduğunu belirten Tibukoğlu, özveriyle çalışmalarını sürdüren MABEM idarecileri ve eğitmenlerine teşekkür etti.
Toplantı sonunda Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, katılımcılara, ilçe kütüphanelerinde kullanılmak üzere, Manisa Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla önemli akademisyenler tarafından hazırlanan ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ adlı kitap setinden armağan etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir