Kilis Basın Cemiyeti’nde görev bölümü yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kilis Basın Cemiyeti (KBC)’nde kurucu başkan Nezir Çağlar’dan görevi devralan Abdullah Alpdağ başkanlığındaki yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirerek, görev bölümü yaptı.

KİLİS (İGFA) – Kilis Basın Cemiyeti’nin Abdullah Alpdağ başkanlığındaki yeni yönetimi ilk toplantısını Söğütlüdere Göl Restaurant’ta düzenlenen yemekte bir araya geldi.
Mevki ve makamların kalıcı olmadığını belirten KBC Başkanı Abdullah Alpdağ, yönetime seçilen arkadaşlarıni tebrik ederek, “Biz birlikte varız, birlikte daha güçlü ve daha başarılı bir şekilde Kilis’e hizmet etmek için doğrunun yanında, haksızın karşında kalemimizle, fikirlerimizle ve duruşumuzla örnek olmaya devam edeceğiz” dedi. Haber konusunda halka doğruları ve en sıcak haberleri sahada çalışan arkadaşlarıyla birlikte sunacaklarını belirten Başkan Alpdağ, bu konuda KBC üyelerinin belge ve bilgiye dayalı haber yapabilmeleri için gerekli kurumlarla temas içerisine gireceklerini söyledi.
İlk yönetim toplantısını gerçekleştiren KBC, Abdullah Alpdağ başkanlığındaki yönetimde görev bölümü de yaptı. Buna göre Necmittin Şekeroğlu ve Haşim Özyurt başkan yardımcılıklarına seçilirken, Mehmet Ali Dağ, Mahmut Özbalcı, İbrahim Özcan, Şükrü Uncuoğlu, Hamza Özkaya, Mehmet Yalnız, Mustafa Akmanlar ve Alperen Mısırlıgil yönetimde üye olarak görev aldılar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir