Kick Boks’tan Adıyaman’a 2 Madalya

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

08 – 11 Nisan 2021 tarihlerinde Antalya Kemer’de 6. Uluslararası Türkiye açık Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası düzenlendi. 15 Ülke’den 1630 sporcu katıldığı şampiyona’ya Şehrimizi temsilen Adıyaman Gençlik ve Spor..

08 – 11 Nisan 2021 tarihlerinde Antalya Kemer’de 6. Uluslararası Türkiye açık Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası düzenlendi.

15 Ülke’den 1630 sporcu katıldığı şampiyona’ya Şehrimizi temsilen Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Milli Takım Antrenörü Haluk Erdoğan ve 4 sporcumuz katıldı. 4 gün süren mücadele sonucunda, Seyda Emirhan Doğunç 74 kg Kick light da Avrupa Kupası Şampiyonasında 2’inci Oldu, İbrahim Karakuş ise 91 Kg da K-1 stayle de 3’üncü Oldu.

Şampiyona sonrası Milli Takım Antrenörü Erdoğan ve sporcularına tebrik mesajları yağdı.

Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

Tebrikler Emeğinize, gayretinize çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş; 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası’nda, Adıyaman Kick Boks sporcularımızdan Seyda Emirhan Doğunç 74 kg. Kick light da ikinci ve İbrahim Karakuş 91 kg’da k-1 staylede üçüncü oldu. Dereceye giren sporcularımızı elde ettikleri başarılardan dolayı kutluyorum.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir