Kayseri Talas’ta spor buluşması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri’nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mutlu Önal ve yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Talas ilçesine bağlı Sümer’deki Amatör Spor Evi’nde sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, amatör sporun önemine değinerek her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya gayret ettiklerini söyledi.

Gençlerin ve çocukların spor yapmalarının önemli bir konu olduğunu ifade eden Başkan Yalçın, gençlerle bir araya geldiğinde onlara lisanslı şekilde bir spor dalıyla ilgilenmelerini önerdiğini anlattı.

Talas Belediyesi Sporcu Fabrikası altında 6 branşta çocuklara ve gençlere spor eğitimi verdiklerini dile getiren Başkan Yalçın, Talasgücü Belediyespor ile de bu yıl 3. Lig’e çıkmayı hedeflediklerini kaydetti.

Kayseri ASKF Başkanı Mutlu Önal da amatör spora her zaman destek veren Başkan Yalçın’a teşekkür ederek desteklerin artarak devam edeceğine duyduğu inancı dile getirdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir