Denizli Buldan’da çifte açılış

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Denizli’de Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in seçim vaatlerinden biri olan Yenicekent Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Tesis ile Güroluk Sosyal Tesisi’nin açılışı gerçekleştirildi.

DENİZLİ (İGFA)- Yenicekent Mahalle sakinlerinin yıllardan beri talep ettikleri kapalı pazaryeri ve sosyal tesise kavuştu.  Hizmete giren kapalıpazar yeri ve sosyal tesis 3 bin 722 metrekarelik alandan oluşuyor. Pazaryerinin bir bölümünün üstü kapatılarak, her hafta Cuma günleri kurulan pazarcı esnafının hizmetine sunuldu. Haftanın diğer günlerinde ise  sosyal tesis olarak hizmet verecek olan Kapalı alanda, mahalle sakinleri  düğün, sünnet, mevlit gibi merasimlerini yapabilecek. 

Belediye Başkanı Mustafa Şevik, pazaryeri ziyareti sonrasında Yenicekentli esnafı ziyaret etti, istek ve taleplerini dinledi. Esnafa, dezenfektan ve maske dağıtıldı. Yenicekent Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Tesis açılışının ardından Güroluk Mahallesi’ne geçen Başkan Şevik, burada da Sosyal Tesis açılışını gerçekleştirdi. Her mahalleye bir sosyal tesis yapacakların altını çizen Başkan Şevik, Güroluk Mahalle’sine hayırlı olmasını diledi.

Başkan Şevik açılışın ardından Muhtar Mehmet Emirdağ ile birlikte mahalleyi gezerek eksiklikleri yerinde tespit etti, giderilmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir