Başkan Kılınç, Millet Bahçesi’nde İncelemelerde Bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, geçtiğimiz günlerde yapılan tanıtımla çalışmalarına başlanan Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu.

Göreve seçilmeden önce seçim vaatleri arasında bulunan Millet Bahçesi projesinin inşaat çalışmalarının geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen tanıtım programıyla başlatıldığını açıklayan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Eğriçay’daki çalışmaları yerinde inceleyip, yetkililerden bilgi aldı.

DSİ Genel Müdürlüğü tarafından sürdürülen ve Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç tarafından da her aşaması yakından takip edilen projenin son durumu hakkında bilgi almak için çalışma alanına giden Başkan Kılınç, “Adıyaman’ımızın yarınları için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

İnceleme sonunda kısa bir değerlendirmede de bulunan Başkan Kılınç şunları dile getirdi:Adıyaman’ımızın geleceği için mesai mefhumu gözetmeksizin günü her saati çalışmak, üretmek ve bu şekilde gönüllere girmek bizim önceliğimizdir. Bu bilinçle her hizmette olduğu gibi Millet Bahçesi’ndeki çalışmaların da her aşamasını takip ediyoruz. İnşallah hemşerilerimize yakışır bir projeyi daha kısa süre içerisinde hizmetlerine sunacağız.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adıyamanla ilgili haberleri bildirim olarak almak ister misin?
Dismiss
Allow Notifications