Adıyaman Online Haber

Başkan Dağtekin “AK Parti Büyük Bir Aile”

Başkan Dağtekin “AK Parti Büyük Bir Aile”
02 Kasım 2021 - 6:35

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ sloganıyla başlatılan Teşkilat Akademisi Adıyaman programı büyük bir katılım ve  coşkuyla tamamlandı.

İki gün süren Teşkilat Akademisi eğitimine ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana teşkilat eğitimlerine büyük önem veren bir parti olduğunu ifade ederek “Son olarak AK Parti AR-GE ve Eğitim Başkanımız Mustafa Şen başkanlığında bu defa farklı bir eğitim programı planlandı. İlk dersimizi ise Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımız için gittiğimiz Ankara’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldık. Teşkilat Akademimizin kapsamına baktığımızda belki de dünyanın en büyük siyasi eğitim hamlesi olarak nitelendirebiliriz. Dersler gerçekten bizlerin çok önemliydi. Bu dersler tüm teşkilat mensuplarımız için büyük moral oldu. AK Partimiz, bu güzel ülke için her şeyi yaptı. Yeniden ve güçlü bir şekilde hazırız. Bunca yıldır AK davamız içerisindeyim ama bu dersler vesilesi ile ilk günkü gibi bir heyecan içerisinde olduk. Teşkilatlarımızın 2023 seçimlerine hazır hale getirilmesinin yanı sıra son dönemlerde kimi çevrelerin algı yönetimlerine karşı motivasyonlarının en üst düzeye çıkarılması ve bu saldırıların püskürtülmesi, neredeyse 20 yıllık iktidarımız süresince icraatlarımızın en ince detayına kadar kamuoyuna aktarılması açısından önemli bir eğitim programı olan Teşkilat Akademimizde kendi alanlarında uzman ve kamuoyunun da yakından tanıdığı isimleri Adıyaman’ımızda ağırladık. Reformcu AK Belediyecilik’ başlığıyla Sn Mücahit Yanılmaz ,‘Eğitim-Sağlık Sosyal Politikalar’ konulu konuşmasıyla SnAhmet Gündoğdu ,’Etkili İletişim’ sunumuyla Sn Mücahit Küçükyılmazı ‘ı, ‘Teşkliatın El Kitabı’ sunumuyla Sn Reşit Polat’ı, ‘Siyasal İletişim ve Yeni Medya’ konu başlığıyla SnZafer Şahin’i ve ‘Motivasyon’ temalı konuşmasıyla SnAbduurahman Uzun’u dinledik. Akdeminin ikinci gününde ise ‘Dünyanın Yeni Yıldızı Türkiye’ başlıklı konuşmasında SnCihan İşbilir’i, ‘Motivasyon Başarı Bedel İster’ sunumuyla SnNurullah Genç’i, ‘AK Değerler’ başlıklı konuşmasıyla AK Parti Genel Sekreterimiz Sn Fatih Şahin’i ve ‘Savunma Sanayi-Teknoloji-Ulaştırma’ konularında Sn Yusuf Alabarda’nın eğitim sunumları, tüm teşkilat mensuplarımızda iyi bir sinerjinin oluşmasına neden oldu” ifadelerini kullandı.

Açıklamasının devamında “birlik, beraberlik ve dirliği önce kendi içimizde gerçekleştirmemiz açısından son derece verimli  geçen Teşkilat Akademisi derslerimizle bir kez daha gördük ki AK Parti büyük bir aile. Bu büyük ailenin bir ferdi olarak gurur duyuyorum “ diyen Başkan Dağtekin “Teşkilat Akademisini Adıyaman’da başarıyla tamamladık. Elbette bu başarının mimarlarından olan başta AR-GE ve Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Şerif Yıldırım ve ekibine,Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatımıza,teşkilatlarımızın AR-GE birim sorumlularına, il, ilçe belediye ve teşkilat başkanlarımızla birlikte belde, mahalle ve köy temsilcilerimize ve yine bu özel birlikteliğimize katkı sunan tüm AK ailemize sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

 

 

 

 

AK Parti’mizin en önemli geleneklerinden biri olan Teşkilat Akademi çalışmaları teşkilat mensuplarımıza i iyi bir sinerjiyeneden oldu.

 

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin eğitim çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Başkan Dağtekin, AR-GE ve Eğitim Başkanlığımız tarafından bu hikayenin kahramanı sensin temasıyla başlatılan Teşkilat Akademimiz başarı ile tamamlandı. En önemli geleneklerimizden olan Akademi buluşmasında davamıza gönül vermiş kardeşlerimizle biraraya gelmenin heyecanını yaşadık. Tam anlamıyla hep birlikte yeniden kendimize geldik. Birlik, beraberlik ve dirliği önce kendi içimizde gerçekleştirmemiz açısından son derece verimli  geçenTeşkilat Akademisi derslerimizle bir kez daha gördük ki AK Parti büyük bir aile. Bu büyük ailenin bir ferdi olarak gurur duyuyorum dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi AdiyamanHaberleri.com

Bizi Instagram hesabından takip etmeyi unutmayın..
hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum