AK Parti Bursa’dan ‘vefa’ buluşmalarına devam

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Bursa İl Başkanlığı, kuruluşundan bu yana partilerine hizmet vermiş il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile buluşmaya devam ediyor.

BURSA (İGFA) – AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte düzenli aralıklarla partilerinin kuruluşundan bu yana davalarına hizmet vermiş, her kademeden teşkilat mensupları ile fikir ve tecrübe paylaşımlarını sürdürüyor.

Bu kapsamda AK Parti Bursa Kurucu İl Başkanı Şevket Orhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile biraraya gelen Başkan Gürkan, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana her kademeden hizmet vermiş tüm teşkilat mensuplarıyla birlikte hareket eden, hizmet ve projelerini ortak akıl yoluyla yürüten bir vefa hareketi olduğunu söyledi.

AK Parti teşkilatlarının vefa anlayışının en güzel örneklerinin her dönemde Bursa’da verildiğini ifade eden Başkan Gürkan, kurumsal hafızasını ve tecrübeyi gençlerin dinamizmi ile yoğuran AK kadroların millete, şehrine, ülkesine ve milletine hizmet yolunda örnek işlere imza atmasının yolunun bu birlik ve beraberliğinden geçtiğini vurguladı.

AK Parti Kurucu İl Başkanı Şevket Orhan ise AK Parti teşkilatlarının kurulduğu günden bu yana hizmetleri ve her kesimi kucaklayan siyaset anlayışı ile 21 yıldır milletin güvenini her geçen gün artan oranda kazandığına işaret etti. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir