Sakarya’ya asfalt müjdesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nisan meclis toplantısında geride kalan 2 yıllık yatırımları paylaşan Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 1 milyara yakın yatırım yaptıklarını belirtti. Meclis üyelerinden yeni dönem asfalt çalışmaları için 50 milyonluk yetki alan Yüce, şehirde tüm grup yollarını asfaltla buluşturacaklarını müjdeledi.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Meclis Toplantısı Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Başkan Ekrem Yüce’nin başkanlığında toplanan mecliste 64 madde karara bağlandı.

Konuşmalarına geride bırakılan iki yıl boyunca hayata geçirilen hizmetlerden bahsederek başlayan Ekrem Yüce, “Malumunuz göreve geldiğimiz günden bugüne iki yılı geride bıraktık. İki yılda birçok faaliyeti ve projeyi hayata geçirdik. İki yıllık süreçte Sakaryamız ve Sakaryalılar için 1 milyar liraya yakın bir yatırım yaptık” dedi.

Şehrin tarımsal gelişimine 2 yılda büyük bir ivme kazandırdıklarını dile getiren Başkan Ekrem Yüce, Sakarya Ticaret Merkezi için de ilk kazmayı yakında vuracaklarını belirtti.

Şehrin merakla beklediği yeni dönem asfalt çalışmaları için de Başkan Yüce, “Meclisimizden 50 milyonluk yetkiyi aldık. İnşallah şehrimiz grup yollarını asfaltla buluşturacağız. Hayırlı olsun” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir