Nevşehir’de narko-sokak operasyonu: 15 gözaltı, 2 tutuklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin son 7 gün içerisinde gerçekleştirilen “Sokak” operasyonlarında yaşanan 11 olayda, 15 şahıs hakkında şüpheli olarak işlem yapılırken, uyuşturucu maddelere el konuldu. 1,5 kilogram uyuşturucuyla yakalanan iki tacir ise tutuklandı.

NEVŞEHİR (İGFA) – Nevşehir’de uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçu ile ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı narkotik ekiplerinin yaptığı 7 günlük çalışmalarda toplam 11 olay meydana geldi. 15 şahıs hakkında şüpheli olarak işlem yapan ekipler, 5,17 gram Esrar Maddesi, 2,60 gr Toz Esrar, 17,02 gram Metamfetamin Maddesi, 8,07 gr Sentetik Kannabinoid (Bonzai) Maddesi, 2 adet Sentetik Ecza Maddesi, 4 adet Captagon Maddesi ele geçirdi.
Öte yandan uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçu ile ilgili olarak yaşanan bir olayda ise 2 şahıs hakkında şüpheli olarak işlem yaptı. Operasyonda bin 542 gram metamfetamin maddesi ele geçirilirken, Afganistan uyruklu H.Z. ve Z.A. sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir