Bursa’da çocuklardan ‘sağlık çalışanları’nı dinleyecekler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Medicana Bursa Hastanesi, bu yıl da geleneksel olarak sürdürdüğü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında “Pandemi döneminde çocuk gözünden sağlık çalışanları” konulu kompozisyon yarışması düzenleyecek.

BURSA (İGFA) – Bursa’da faaliyet gösteren Özel Medicana Hastanesi, geleceğin Türkiye’sini şekillendirecek çocuklardan, kompozisyon yoluyla dünyanın içinde yaşadığı zorlu süreci anlatmalarını istedi. 

SON BAŞVURU 10 NİSAN

Özel Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Öğretim Üyesi Dr. Remzi Karşı, 23 Nisan’a yönelik düzenleyeceği etkinlikler kapsamında Bursa’da 4. sınıflar arasında düzenlenecek ödüllü kompozisyon yarışması ile çocukların  sosyal hayatlarındaki olanakların kısıtlandığı pandemi sürecinin olumsuz etkilerini, sanatın iyileştirici ve bütünleştirici gücünü kullanarak giderebileceğini söyledi. Bu yıl yapılacak kompozisyon yarışmasının temasını “Pandemi Döneminde Sağlık Çalışanları” olarak belirlediklerini kaydeden Dr. Karşı, yarışmaya 10 Nisan’a kadar başvuru yapılabileceğini bildirdi. 

Jüri üyeliklerini Olay Medya Genel Müdürü Mehmet Ali İnan, Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı ve Medicana Bursa Hastanesi İcra Kurulu Başkanı Dr. Engin Bozkurt’un yapacağı kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerin ise 23 Nisan Cumartesi günü saat 14:00’da verileceğini duyuran Dr. Karşı, yarışmada birinciye bisiklet, ikinciye tablet, üçüncüye saat hediye edileceğini söyledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir