Beşiktaş’tan farkındalık pankartı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş’ın Altay ile oynadığı Spor Toto Süper Lig maçında, Türk Epilepsi ile Savaş Derneği’nin Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyasına destek olmak için stadyumda “Epilepsi İçin Bak” pankartı açıldı.

İSTANBUL (İGFA) – Beşiktaş’ın Altay ile oynadığı Spor Toto Süper Lig maçında stadyumda “Epilepsi İçin Bak” pankartı açıldı

Beşiktaş Futbol Takımı, Türk Epilepsi ile Savaş Derneği’nin Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyasına destek verdi. Siyah-beyazlılar, Vodafone Park’ta Altay ile oynadıkları Spor Toto Süper Lig maçında, “Epilepsi İçin Bak” mesajının yer aldığı pankartla epilepsi hastalarının sesi oldu.

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği tarafından 6 yıldır epilepsili bireylerin yanlış bilgiler nedeniyle toplumda karşılaştıkları ön yargılarla mücadele etmek için hayata geçirdiği Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyasına Beşiktaş Futbol Takımı bu yıl da katkıda bulundu. Siyah-beyazlılar geçtiğimiz yıl da projenin sembolü mor gözlüklerle sahaya çıkarak epilepsi hastalığına dikkat çekmişti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir