Aliağa Belediyesi, Yeni Şakran’a parke taşı döşüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmirgaz’ın Yeni Şakran’da başlatmış olduğu doğalgaz altyapı çalışmalarından dolayı bozulan yollara Aliağa Belediyesi Ekipleri kilit parke taş döşemesi yapıyor.

İZMİR (İGFA)- İzmir- Çanakkale yolunun alt kısmındaki cadde ve sokakların büyük bir bölümünü yenileyen Aliağa Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, çalışmalarına yolun üst tarafında devam ediyor.

Yeni Şakran genelinde 95 bin metrekare kilit parke taş döşemesi yapan belediye ekipleri, ana cadde ve arterlerin yenilenmesinin ardından ara sokakların tamir ve bakım çalışmalarını da gerçekleştirecek. Yeni Şakran Mahallesi’ndeki çalışmalara hava şartlarının el verdiği ölçüde devam ettiklerini belirten Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Engin Memiş, yol düzenleme çalışmalarının yaz ayıyla birlikte daha da yoğun olacağını söyledi. Vatandaşların doğal gaz geçen yerde abonelik başvurularını bir an önce yapmalarını isteyen Memiş, “Doğalgaz işleri bitmeden yolları düzenleyemiyoruz. Vatandaşlarımızdan bu konuda hızlı davranmalarını bekliyoruz” dedi. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir