Adıyaman Online Haber

Adıyaman Belediyesi’nin Online Hızlandırılmış Kursu Yoğun İlgi Görüyor

Adıyaman Belediyesi tarafından, LGS’ye hazırlanan öğrenciler için ücretsiz verilmeye başlanan online LGS tekrar kampı yoğun ilgi görüyor.

Adıyaman Belediyesi’nin Online Hızlandırılmış Kursu Yoğun İlgi Görüyor
31 Mayıs 2021 - 9:17

6 Haziran Pazar günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesi Adıyamanlı öğrencilere önemli bir hizmet sunan Adıyaman Belediyesi’nin öğrencilerin son eksiklerini tamamlamalarını sağlamak amacıyla başlattığı ücretsiz online LGS tekrar kampı yoğun ilgi gördü.

Online ücretsiz tekrar kursuna 700’e yakın öğrencinin kayıt yaptırarak katıldığını söyleyen yetkililer, derslerin oldukça verimli geçtiğini belirtti.

Gelecek hafta sonu yapılacak olan sınav öncesi bu kursun öğrenciler için faydalı olacağına inandıklarını da sözlerine ekleyen yetkililer, şunları dile getirdi: “LGS’ye girecek olan 8. sınıf öğrencilerimizin eksiklerini tamamlamalarına yardımcı olmak için başlattığımız online LGS tekrar kampı büyük bir keyifle devam ediyor. Tamamen ücretsiz olan bu kampımızda derslerin genel tekrarı yapılarak öğrencilerimizin eksiklerigidermeye çalışılıyor. Alanında uzman eğitmenlerimizin verdiği Türkçe, Matematik, İnkılâp Tarihi, Fen Bilimleri, İngilizce ve Din Kültürü dersleriyle dolu dolu bir kamp programı gerçekleştiren öğrencilerimiz, yoğun programdan sıkıldıklarında farklı etkinliklere de katılabiliyor. İnşallah bu projemiz öğrencilerimize katkı sağlar ve Adıyaman’ımız bu alanda üst sıralarda yer alır.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi AdiyamanHaberleri.com

Bizi Instagram hesabından takip etmeyi unutmayın..
hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum