Adıyaman Online Haber

Akbilek’in Filistin’e destek çağrısına Başkan Kılınç’tan tam destek

Akbilek’in Filistin’e destek çağrısına Başkan Kılınç’tan tam destek

Akbilek’in Filistin’e destek çağrısına Başkan Kılınç’tan tam destek
13 Mayıs 2021 - 20:08

Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya ve Filistinlilere yönelik saldırıları kınamak için başlattığı bayrak desteği çağrısına sesiz kalmayan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

İsrail tarafından Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya ve Filistinlilere yönelik saldırılara sesiz kalmayan Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ve yönetim kurulu üyeleri tarafından sosyal medyadan başlattığı “Terör Devleti İsrail’in zulmüne dur demek için ayağı kalk Adıyaman tüm halkımız, evlerinin camlarına ve araçlarına Filistin bayrağı asmaya davet ediyoruz” şeklindeki sloganla başlattıkları tepkiye Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın destek vermesiyle kentteki bilbordları Filistin bayrakları ile donatıldı.

“Tüm kurumların STK’ların aynı hassasiyeti göstermesini bekliyoruz”

Akbilek, Başkan Kılınç’a duyarlılığından ötürü teşekkür ederek kentteki tüm kurumların ve STK’ların destek vermesi gerektiğini kaydetti.

Kentte bulunan tüm kurum ve STK’ların insanlık adına Filistin’de yaşanan insanlık dramına destek olma amacıyla sesiz kalmamalarını isteyen Akbilek, şunları ifade etti:

“Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya ve Filistinlilere yönelik saldırılar insanlık dramı ve Müslümanlara yönelik yapılan saldırıya sesiz kalmamız beklenemez. Filistin halkına yapılan zulme sesiz sedasız beklenmemesi gerekiyor. Bu anlamda da bizler Adıyaman’ın İnternet Gazetecileri Cemiyeti olarak, tepkimizi yaşanan zulme ve insanlık dramına karşı gelmek adına Filistin’e destek olmak amacıyla başlattığımız kentte bulunan otomobillerin evlerin pencerelerine Filistin bayrakları ile donatılması çağrımızdır. Bu çağrımıza tüm halkımızın yanı sıra STK ve kurumların aynı hassasiyeti düşüneceğini bekliyoruz. İnsanlık ölürken ve saldırıların şiddetlenerek devam ederken bizler ise buna sesiz kalmamız ise bir zulmün yanında olmamızı gösteriyor. Bu nedenle yönetim kurulumuz ile birlikte kentteki kurum ve STK’ları harekete geçirme adına başlattığımız çağrımıza destek bekliyoruz.”

“Başkan Kılınç’a duyarlılığından ötürü teşekkür ediyoruz”

Sosyal medya ve SMS yöntemiyle başlatılan Filistin bayrağı mesajına desteklerin sürdüğünü anımsatan Akbilek,” Sosyal medya ve SMS yöntemiyle kentte başlattığımız Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya ve Filistin’e destek amacıyla Filistin bayrakları ile donatarak destek olma çağrımıza Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ilk andan itibaren ekiplerini harekete geçirerek, bilbordlar Filistin bayrakları ile donatıldı. Bu ince davranıştan ötürü Başkan Kılınç’a teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi AdiyamanHaberleri.com

Bizi Instagram hesabından takip etmeyi unutmayın..
hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum